Hakkımızda

 

Form Sağlık - Online Alışverişte Güven ve Kalite Adresine Hoşgeldiniz.

 

14 yıldan bu yana kurumsal olarak müşterilerine hizmet veren Form Sağlık Ürünleri resmi kayıtlı bir firmadır.

Fiziksel bir mağazası yâda şubesi yoktur ve sadece internet üzerinden satış yapmaktadır.

Bize her zaman ulaşabileceğiniz adres ve iletişim bilgileri sayfamızdan her türlü soru, öneri, iş ortaklık ve benzer sorularınız için "Müşteri Hizmetleri" Linkinden ulaşabilirsiniz.

 

Bedava Alışveriş Keyfi!

 

Üye müşterilerine sunduğu avantajlar arasında olan, harcadıkça kazandığınız puanlar ile bedava alışverişin keyfini çıkarabilir, bu mutluluğu arkadaşlarınızı haberdar ederek davet ettiğiniz her arkadaşınızın üye olması durumunda puanlarınızı çoğaltarak dilediğiniz ürünü para vermeden alabilirsiniz.

 

En iyi Müşteri Deneyimi!

 

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan formsepetim.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile Müşteri Mutluğunu önemseyen, Hizmet verdiği binlerce ürünü sizlere zaman kaybettirmeden internet üzerinden sunmak için sürekli yenilenen ürün çeşitleri sürekli ulaşılabilir Alışveriş sitesidir.

 

Yenilikçi Sosyal Bağlantı ile Daha Dostane Birliktelik!

 

Sosyal bağlantılı üyelik Facebook, Google+ kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir müşteri paneline sahip olduğunuzu biliyor muydunuz?

 

Üye olmak müşterilerimiz için yorucu olmasın diye tek bir tıkla üye olabilir, bedava harcayacağınız puanlar sahip olabilir, daha sonraki ziyaretlerinizde şifrem neydi düşüncelerini hatırlamadan size özel olan güvenli bağlantı entegrasyonu sayesinde Facebook, Google+ profilinizle anında hesabınıza ulaşabilirsiniz.

 

Sosyal bağlantı linki ile bağlandığınızda profilinize erişim istenmez, hesap bilgileriniz şifreniz sizin güvenliğiniz için Facebook, Google+ tarafından korunur.

 

Bu nedenle tüm erişim izinleri ve kontroller sizin kontrolünüzle sağlanır, dilediğiniz an eklentiler menüsünden bizimle ilgili bağlantıyı sona erdirebilir, dilediğiniz zaman yeniden üyemiz olmak isterseniz bu seçeneği kullanabilirsiniz.

 

Bizi Tercih Edip Sitemizi Ziyaret Ettiğiniz için Teşekkür Ederiz.

 

Sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz, size daha iyi bir hizmet sunmayı hizmet ilkesi edindiğimiz için sizden gelecek öneri ve şikâyetleri dikkatle değerlendirdiğimizi lütfen unutmayınız.

Alması kolay, ödemesi daha kolay! Üstelik Üyelerimiz Harçadıkça Puan Kazanıyor, Kazandıkça Puanlarıyla Bedava Alışveriş Yapıyor.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır