Tedarikçimiz Olun!

Tedarikçi Başvuru Formu ve Şartları

 

Formsepetim.com web sitesinde ürünlerinizi satışa sunmaya hazır mısınız?

 

Aradığımız niteliklere ürünleriniz sahipse; Formsepetim.com 'un değerli tedarikçileri arasına hoş geldiniz!

 

Kalite politikamız gereği; tüm tedarikçi başvuruları değerlendirme sürecine tabi tutulur.

 

a) Müşterilerimize üstün kalitede hizmet sunmak için tüm yasa ve yönetmeliklere uygun koşullarda üretilen yada ithal edilen ürünler olmalıdır.

 

b) Tedarikçi doğru fiyat politikası ile çalışabilmeli ve gerektiğinde yüksek müşteri beklentilerini karşılayabilecek ürün ve hizmet politikasına sahip olmalıdır

 

c) Tedarikçinin tüm işlemleri online yürütebilecek bir altyapıya (xml veri kaynağı, bayi paneli vb.) sahip olmalıdır.

 

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri temin etmek, müşteri memnuniyeti olan ürünleri satış ağımıza katmak, yeni ürünleri tecrübeli danışmanlarımız aracılığı ile takip etmek, sürekli olarak ürün çeşitliliğimizi arttırmak için, işbirliği yapacağımız yeni tedarikçiler ve üreticilerle birlikte çalışma imkânı oluşturmaya çalışıyoruz.

 

Tarafımıza ulaşan bilgilerin sonrasında, uzman cinsel ürün danışmanı ürünlerinizi değerlendirmeden geçirip, onaylanmış ise satın alma sürecinin ilerleyen adımlarını bildiren ya da ürün teklifinizin red edildiğini bildiren bir e-mail gönderilecektir.

 

Lütfen Tedarikci Başvurunuzu Formsepetim.com’a göndermeden önce iletişim formuna mesaj konusu (Tedarikçi) açıklamaya site adı yada ürünler hakkında kısa açıklama yazarak bildirimde bulunun.

 

Alması kolay, ödemesi daha kolay! Üstelik Üyelerimiz Harçadıkça Puan Kazanıyor, Kazandıkça Puanlarıyla Bedava Alışveriş Yapıyor.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır